Projekt "Ponadnarodowa mobilność uczniów".

 

W ramach realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Ponadnarodowa mobilność uczniów”- przedsięwzięcie „moje kompetencje – moją przyszłością osobistą
i zawodową’’
w dniach26.09.2021-03.10.2021r. wychowanki Niepublicznej Branżowej Szkoły I Stopnia w Węgrzynowie  funkcjonującej w strukturach Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego wzięły udział w wyjeździe na Cypr. Była to dla nich zarówno duża przygoda, jak i  pierwszorazowy wyjazd zagraniczny oraz pierwszy lot samolotem.


Ponad to dziewczęta  poszerzały swoją wiedzę o Cyprze, rozwijały zainteresowania geograficzno – przyrodnicze, doskonaliły umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz miały możliwość  wspólnie z dziećmi ze szkoły Agios Spyridonas Special School w Limassol uczestniczyć w zajęciach sportowych na plaży, artystycznych, ceramicznych, muzycznych,  tanecznych (m.in. nauka Zorby i Poloneza)oraz zajęciach   językowych grecko – polskich. Umileniem wolnego czasu był np. rejs statkiem, zwiedzanie miasta, przejażdżka na wielbłądach czy wieczorne spacery brzegiem morza. Czas pobytu upłynął bardzo szybko, ale wspomnienia pozostaną na zawsze.


Tagi: projekt

Copyright © 2015 University. Created by m.grzyb.pl | Design by W3layouts