Spektakl " Królowa Instaigrama"

W dniu wczorajszym gościliśmy w naszym warsztacie aktorów Agencji Artystycznej Galana z Krakowa, którzy przestawili spektakl teatralny pt. „Królowa Instaigrama".

Jest to opowieść o pewnej wielkiej królowej wspaniałego królestwa, która oczekuje uwielbienia i chwały w postaci komentarzy i serduszek swych poddanych. Wszystko za sprawą magicznych "lajków" które napełniają zarówno skarbiec jak i dobre samopoczucie władczyni. Pewnego smutnego dnia, ulubione ,,lajki” przestają wpływać w takich ilościach, o jakich myślała królowa i wówczas z pomocą przychodzi jej wierny sługa Gogle, który pomaga jej zdobyć wystarczajacą ilość"lajków",by otrzymać upragniona nagrodę. Nagroda ta jednak nie była tym, czego spodziewała się Królewna i w królestwie nastał czas smutku...


Gdy już ustały lagi i ciemność z królestwa zaczęła ustępować, smutna królewna wraz ze swym sługą Gogle wyruszyli w podróż. Przypadkiem odkryli oni inną krainę ze wspaniałymi tworami, którzy zwą się ludźmi i potrafią znacznie więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Nasza królewna zachwyciła się ową krainą. Jej zachwyt lub może doświadczenie przebytej drogi spowodowało, że więcej Królewna nie potrzebowała swych lajków”.

Spektakl wywarł duże zainteresowanie i emocje u wszystkich wychowanek, a bardzo dobra i interesująca gra aktorska zaowocowała gromkimi brawami. Każde widowisko teatralne w naszym Ośrodku pokazuje, że teatr jest doskonałym narzędziem resocjalizacji.


Tagi: teatrgalana królowainstaigrama

Copyright © 2015 University. Created by m.grzyb.pl | Design by W3layouts