Zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Dnia 22 czerwca 2020r. wychowanki Niepublicznego Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego uroczyście zakończyły rok szkolny 2019\2020. Dziewczęta z naszego Ośrodka pod czujnym okiem wychowawców przygotowały występ słowno-wokalny. W ten sposób uroczyście chciały pożegnać kończący się rok szkolny. Podczas akademii Dyrekcja wręczyła zasłużonym wychowankom dyplomy i podziękowania oraz nagrody za udział w licznych konkursach i godne reprezentowanie naszego Ośrodka w środowisku lokalnym. Pan Dyrektor Jarosław Wojdyła skierował również kilka słów do wychowawców i nauczycieli, dziękując im za trud oraz zaangażowanie włożone w pracę z dziewczętami.

Recytacja połączona z wspólnym śpiewem dostarczyły chwili wzruszeń, w niejednym oku zaświeciła się łza. Niektóre dziewczęta zakończyły właśnie swój pobyt w naszych murach, z innymi spotkamy się we wrześniu.

Wszystkim naszym wychowankom życzymy wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Tym już pełnoletnim, jeszcze raz życzymy udanego startu w dorosły świat oraz podejmowania mądrych decyzji i sukcesów w życiu. 


Tagi: Zakończenierokuszkolnego Zakończenierokuszkolnegohttp://www.wegrzynow.pl/a

Copyright © 2015 University. Created by m.grzyb.pl | Design by W3layouts