Wyjazd do Jędrzejowa

Dnia 15.12.2017 r., na terenie budynku Starostwa Powiatowego, odbyło się spotkanie wigilijno-mikołajkowe, zorganizowane dla podopiecznych projektu Świętokrzyska Sieć Świetlic Podwórkowych z powiatu jędrzejowskiego. W wydarzeniu wzięli udział również rodzice, a także przybyli goście: członkowie Komendy Hufca ZHP im. Mikołaja Reja w Jędrzejowie – druhny Beata Gozdur i Małgorzata Pyrek oraz druh Jan Robak; koordynator projektu druh Maciej Szkatuła i Pani Agnieszka Smorąg, redaktor Gazety Jędrzejowskiej.

Swą obecnością zaszczyciły nas również uczennice Niepublicznej Szkoły w Węgrzynowie, które nie tylko przygotowały i zaprezentowały program artystyczny, ale również wcieliły się w role animatorek, zapewniając rozrywkę nie tylko dzieciom, ale również ich rodzicom i opiekunom.

Zbliżający się okres świąteczny, tak jak w ubiegłym roku, stanowił doskonałą okazję na integrację dzieci ze Świetlic działających w powiecie jędrzejowskim. Mimo zabawowego charakteru imprezy, o które zadbały uczennice Węgrzynowskiej szkoły, nie zabrakło tradycyjnych elementów bożonarodzeniowych. Pracownicy CŚP Jędrzejów oraz przybyli goście złożyli wszystkim świąteczne życzenia. Nie zabrakło również wzajemnych podziękowań oraz wizyty św. Mikołaja, który, nie tylko rozdał dzieciom paczki, ale również brał udział we wspólnej zabawie.

Raz jeszcze pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom oraz gościom. Serdecznie dziękujemy uczennicom Niepublicznej Szkoły w Węgrzynowie oraz wolontariuszom, za pracę wykonaną w trakcie tej imprezy. Podziękowania kierujemy również do sponsorów, bez nie bylibyśmy w stanie zapewnić tak cudownego, świątecznego klimatu na naszym spotkaniu. 


Tagi: jedrzejowstarostwo

Copyright © 2015 University. Created by m.grzyb.pl | Design by W3layouts