Odwiedziny w Klubie Seniora w Słupii

Od 1999 roku w kalendarzu pojawia się coraz więcej dni, które mają stanowić okazję do celebrowania dojrzałego wieku. 1października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, 20 października -Europejski Dzień Osób Starszych (lub Europejski Dzień Seniora), zaś 14 listopada Światowy Dzień Seniora.

Dlatego dnia 21 listopada nasze wychowanki wraz z wychowawcami udały się do Klubu Seniora który prężnie działa w Słupi Jędrzejowskiej. Celem działania Klubu Seniora w Słupi jest aktywizacja osób starszych zmierzająca do poprawy jakości ich życia m.in. poprzez twórcze organizowanie czasu wolnego

Punktualnie o 15.00, w odświętnych strojach zgromadzili się wszyscy emeryci, renciści oraz zaproszeni goście, by w miłym gronie spędzić niepowtarzalne chwile.

Wychowanki zaprezentowały swoje talenty aktorskie. W skeczu o tematyce bajkowej „Czerwony kapturek- współcześnie” umiejętnościami aktorskimi mogły popisać się: Wiktoria(babcia), Patrycja (Czerwony Kapturek), Jasmina(wilk), Milena (koleżanka babci), Wiktoria (lekarz). Występ dziewczyn został nagrodzony gromkimi brawami. Nie pierwszy raz!

Nie tylko dziewczyny tego dnia zaprezentowały swoje umiejętności i talenty, także panie i panowie z Klubu Seniora się postarali i były kawa, ciasto, sałatki, żurek z jajkiem, zostaliśmy bardzo miło i ciepło przyjęte. Ta "nieco starszą młodzież" udowodniła po raz kolejny, że można być aktywnym i dobrze się bawić niezależnie od wieku.

Wszystkim Seniorom dziękujemy za zaproszenie i współpracę z naszym NMOW, mamy nadzieje ze nie było to jedno i ostatnie nasze wspólne spotkanie.  


Tagi: klubseniora

Copyright © 2015 University. Created by m.grzyb.pl | Design by W3layouts