Wyjazd do Szczekocin

Wczorajszy wyjazd do Szczekocin upłynął w prawdziwie wiosennej atmosferze. 🌞Odwiedziłyśmy Pałac, który mimo trwającego remontu nadal zachwyca swoim urokiem.
Nie zabrakło też chwili relaksu na ryneczku przy lodach🍦, a na zakończenie – dla równowagi – ćwiczyłyśmy na plenerowych urządzeniach, dzielnie „spalając” kalorie💪😀😀😀. Wyjazd był pełen radości, śmiechu i wspólnie spędzonego czasu – czyli wszystkiego, co lubimy najbardziej. 🥰Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie dni! 😍😍😍

O Nas

Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Węgrzynowie to miejsce, w którym dziewczęta w wieku 13-18 lat, wymagające specjalnej opieki i wsparcia, znajdują bezpieczeństwo, edukację i możliwość rozwoju. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego życia, eliminowanie barier społecznych i rozwijanie ich talentów.

Najnowsze wpisy

21 czerwca w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Były piękne, wzruszające piosenki i

Za nami kolejna udana edycja Rajdu Rowerowego Szlakiem Gminy Słupia, zorganizowanego przez Wójta Gminy Słupia. Uczestnicy pokonali trasę liczącą około

Podczas kolejnej wizyty w Muzeum Stefana Żeromskiego uczestniczyłyśmy w warsztatach „Wesoły recykling”. Poznałyśmy zasady prawidłowej segregacji odpadów i dowiedziałyśmy się,