Spotkanie z książką

Wczoraj odbyło się spotkanie z panią Iwonką, która odpowiada za bibliotekę ośrodkową.📖
Celem spotkania było zapoznanie z nowościami wydawniczymi oraz pogadanka o tym, jak ważne jest czytanie książek i jakie korzyści nam dostarcza .
Dzięki temu ,że czytamy systematycznie wzbogacamy zasób słownictwa, ortografię i mamy dostęp do szerokiej wiedzy. Czytanie wycisza nas, pobudza wyobraźnię oraz opóźnia procesy starzenia umysłu.
Czytajmy jak najwięcej!🥰

O Nas

Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Węgrzynowie to miejsce, w którym dziewczęta w wieku 13-18 lat, wymagające specjalnej opieki i wsparcia, znajdują bezpieczeństwo, edukację i możliwość rozwoju. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego życia, eliminowanie barier społecznych i rozwijanie ich talentów.

Najnowsze wpisy

21 czerwca w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Były piękne, wzruszające piosenki i

Za nami kolejna udana edycja Rajdu Rowerowego Szlakiem Gminy Słupia, zorganizowanego przez Wójta Gminy Słupia. Uczestnicy pokonali trasę liczącą około

Podczas kolejnej wizyty w Muzeum Stefana Żeromskiego uczestniczyłyśmy w warsztatach „Wesoły recykling”. Poznałyśmy zasady prawidłowej segregacji odpadów i dowiedziałyśmy się,