Spotkanie pt. „Życie poniżej równika”

Wczoraj odwiedziłyśmy Centrum Kultury w Słupi, gdzie wzięłyśmy udział w niezwykle ciekawym i pełnym pozytywnej energii spotkaniu pt. „Życie poniżej równika”.😍
Gościem był Deo z Tanzanii, który barwnie opowiadał o codziennym życiu, zwyczajach oraz zwierzętach swojego kraju. Słuchając bardzo ciekawego wykładu mogłyśmy przekonać się, że język polski w wykonaniu Deo brzmi naprawdę świetnie!😀😀😀 Nie zabrakło uśmiechu i dobrej atmosfery – a wszystko w duchu „Hakuna matata”, czyli… nie martw się! Zero stresu! 😎

O Nas

Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Węgrzynowie to miejsce, w którym dziewczęta w wieku 13-18 lat, wymagające specjalnej opieki i wsparcia, znajdują bezpieczeństwo, edukację i możliwość rozwoju. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego życia, eliminowanie barier społecznych i rozwijanie ich talentów.

Najnowsze wpisy

W ramach zajęć plastycznych wykonałyśmy gipsowe misie, które przekazałyśmy dla dzieci ze szkoły w Rokitnie. Przedszkolaki będą je malować na

Wczoraj wzięłyśmy udział w XXV Rajdzie Szlakiem Kosynierów. O 9:00 wyruszyłyśmy z miejsca startu- boiska przy Zespole Placówek Oświatowych w

Wczoraj miałyśmy okazję uczestniczyć w Misterium Kościuszkowskim w Słupi – wyjątkowym wydarzeniu przybliżającym historię i czasy Tadeusza Kościuszki. Podczas wyjazdu