Spotkanie pt. „Życie poniżej równika”

Wczoraj odwiedziłyśmy Centrum Kultury w Słupi, gdzie wzięłyśmy udział w niezwykle ciekawym i pełnym pozytywnej energii spotkaniu pt. „Życie poniżej równika”.😍
Gościem był Deo z Tanzanii, który barwnie opowiadał o codziennym życiu, zwyczajach oraz zwierzętach swojego kraju. Słuchając bardzo ciekawego wykładu mogłyśmy przekonać się, że język polski w wykonaniu Deo brzmi naprawdę świetnie!😀😀😀 Nie zabrakło uśmiechu i dobrej atmosfery – a wszystko w duchu „Hakuna matata”, czyli… nie martw się! Zero stresu! 😎

O Nas

Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Węgrzynowie to miejsce, w którym dziewczęta w wieku 13-18 lat, wymagające specjalnej opieki i wsparcia, znajdują bezpieczeństwo, edukację i możliwość rozwoju. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego życia, eliminowanie barier społecznych i rozwijanie ich talentów.

Najnowsze wpisy

21 czerwca w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/2026. Były piękne, wzruszające piosenki i

Za nami kolejna udana edycja Rajdu Rowerowego Szlakiem Gminy Słupia, zorganizowanego przez Wójta Gminy Słupia. Uczestnicy pokonali trasę liczącą około

Podczas kolejnej wizyty w Muzeum Stefana Żeromskiego uczestniczyłyśmy w warsztatach „Wesoły recykling”. Poznałyśmy zasady prawidłowej segregacji odpadów i dowiedziałyśmy się,