21 czerwca w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/2026.
Były piękne, wzruszające piosenki i energiczne układy taneczne☺️
Podziękowaniom nie było końca….🥲
Bo mimo gorszych chwil i słabszych momentów, dla każdej z nas Ośrodek to taki drugi dom…
Wszyscy, którzy tu pracują dają nam mnóstwo wsparcia. Dzięki nim mamy poczucie bezpieczeństwa.🥰
W takich momentach czujemy, że jesteśmy jedną wielką rodziną!❤️❤️❤️
Jeszcze raz- dziękujemy wszystkim, którzy stając na naszej drodze poświęcili nam swój czas i okazali serce!
DZIĘKUJEMY!🥰🥰🥰
#tworczaresocjalizacja

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.