Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wczoraj uczestniczyłyśmy w wyborach do Samorządu Uczniowskiego. Dzięki programowi ,,Młodzi Głosują” otrzymałyśmy lekcję demokracji w praktyce. Mogłyśmy oddać głos na kandydatki, które kandydują do SU, które będą reprezentowały społeczność NMOW w roku szkolnym 2025/2026.
Dzięki przeprowadzonym wyborom mogłyśmy poznać zasady głosowania, zobaczyć jak wyglądają karty do głosowania i- co najważniejsze- zdecydować o wyborze.
Najwięcej głosów zdobyła Zuzanna Torońska i to ona została przewodniczącą naszego samorządu! Zastępcą Zuzi została Nadia Ścieszka! Gratulujemy!
Opiekunem SU w tym roku została pani Katarzyna Pałka.
Dziękujemy p.Ewie Puto za prelekcję o przebiegu wyborów.

O Nas

Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Węgrzynowie to miejsce, w którym dziewczęta w wieku 13-18 lat, wymagające specjalnej opieki i wsparcia, znajdują bezpieczeństwo, edukację i możliwość rozwoju. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego życia, eliminowanie barier społecznych i rozwijanie ich talentów.

Najnowsze wpisy

W ramach zajęć plastycznych wykonałyśmy gipsowe misie, które przekazałyśmy dla dzieci ze szkoły w Rokitnie. Przedszkolaki będą je malować na

Wczoraj wzięłyśmy udział w XXV Rajdzie Szlakiem Kosynierów. O 9:00 wyruszyłyśmy z miejsca startu- boiska przy Zespole Placówek Oświatowych w

Wczoraj miałyśmy okazję uczestniczyć w Misterium Kościuszkowskim w Słupi – wyjątkowym wydarzeniu przybliżającym historię i czasy Tadeusza Kościuszki. Podczas wyjazdu