Zajęcia koła kosmetycznego

Zajęcia koła kosmetycznego- maseczki, henna, makijaże Bo każda kobieta lubi o siebie zadbać😊 #tworczaresocjalizacja

Koło kulinarne

Gdy dni są krótkie a wieczory ciemne i długie, bardzo chętnie bierzemy udział w zajęciach koła kulinarnego Podczas ostatnich zajęć piekłyśmy gofry i ciastka kruche z czekoladą… Poziom endorfin po zjedzeniu takich pyszności zdecydowanie poszybował w górę… #tworczaresocjalizacja

Projekt edukacyjny „Muzeum bliżej nas”

W dniu dzisiejszym odwiedziłyśmy Muzeum Dialogu Kultur oraz Muzeum Narodowe w Kielcach w ramach projektu edukacyjnego „Muzeum bliżej nas”. Podczas wizyty w Muzeum Dialogu Kultur miałyśmy okazję obejrzeć wystawę podhalańskich obrazów pt. „Na szkle malowane”. Poznałyśmy historię powstawania takich dzieł oraz technikę malowania na szkle. Dowiedziałyśmy się, że artyści najpierw malują szczegóły, a dopiero później […]

Wyjazd na lodowisko

Korzystamy z ostatnich dni ferii! Wyjazd na lodowisko do Częstochowy. #tworczaresocjalizacja

Wielka Orkiestry Świątecznej Pomocy

! W tym roku przekazałyśmy na aukcję wyjątkową paterę z żywicy epoksydowej, wykonaną własnoręcznie podczas zajęć koła plastycznego – rękodzielniczego. Mamy nadzieję, ze nasza „cegiełka” pomoże w realizacji przedsięwzięć WOŚP! #tworczaresocjalizacja  

Warsztaty pieczenia pizzy

Wczoraj uczennice Niepublicznej Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie kucharz wzięły udział w warsztatach kulinarnych, które odbyły się w Wiejskim Centrum Kulturalno-Turystycznym w Moskorzewie. Podczas spotkania przeprowadziłyśmy warsztaty pieczenia pizzy dla dzieci. Najpierw opowiedziałyśmy z jakich składników robi się ciasto na pizzę i jak należy je przygotować. Następnie każde dziecko mogło samodzielnie uformować pizzę i […]

Wypieki karnawałowe

W styczniu swoje święto obchodzi „Rogalik”.🥐 Z tej okazji w ramach zajęć koła kulinarnego przygotowałyśmy rogaliki. W ostatnim czasie piekłyśmy także „Przysmak Świętokrzyski” i tradycyjne frytki.🍟 Wspólnie cieszymy się z przygotowanych potraw i miłe spędzonego czasu.😍 #tworczaresocjalizacja

Pieczemy babeczki

Na słodki start ferii upiekłyśmy przepyszne czekoladowe babeczki Było smacznie, radośnie i bardzo aromatycznie! #tworczaresocjalizacja

Wyjazd na lodowisko

Wczoraj w ramach zajęć wychowania fizycznego wybrałyśmy się na lodowisko. Jazda na łyżwach to nie tylko zimowa przyjemność, ale również doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej i psychicznej! A przy tym naprawdę dobra zabawa!

Zimowy spacer

Zimowy spacer to doskonała okazja do ruchu na świeżym powietrzu. Biały śnieg skrzypi pod butami, a mróz szczypie w policzki. Zabawa rzucanie się śnieżkami czy robienie aniołków sprawia dużo radości i wywołuje uśmiech na twarzach. #tworczaresocjalizacja