Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna.😀 W poniedziałek 23 czerwca odbyła w naszym Ośrodku Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.
Podczas uroczystości zaprezentowałyśmy krótki program artystyczny, który dostarczył wiele radości wszystkim zgromadzonym.🥰 Dziewczęta, które w tym roku szkolnym aktywnie uczestniczyły z życiu Ośrodka przyjęły gratulacje i dyplomy.
Oficjalny koniec roku szkolnego dopiero 27 czerwca, więc …. byle do piątku!😀😀😀

O Nas

Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Węgrzynowie to miejsce, w którym dziewczęta w wieku 13-18 lat, wymagające specjalnej opieki i wsparcia, znajdują bezpieczeństwo, edukację i możliwość rozwoju. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego życia, eliminowanie barier społecznych i rozwijanie ich talentów.

Najnowsze wpisy

W ramach zajęć plastycznych wykonałyśmy gipsowe misie, które przekazałyśmy dla dzieci ze szkoły w Rokitnie. Przedszkolaki będą je malować na

Wczoraj wzięłyśmy udział w XXV Rajdzie Szlakiem Kosynierów. O 9:00 wyruszyłyśmy z miejsca startu- boiska przy Zespole Placówek Oświatowych w

Wczoraj miałyśmy okazję uczestniczyć w Misterium Kościuszkowskim w Słupi – wyjątkowym wydarzeniu przybliżającym historię i czasy Tadeusza Kościuszki. Podczas wyjazdu