Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

W środę w naszym Ośrodku odbyła się uroczysta Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Zaprezentowałyśmy program artystyczny upamiętniający wydarzenia z 11 listopada 1918 roku. Występ przypomniał nam o znaczeniu wolności i patriotyzmu.

O Nas

Niepubliczny Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Węgrzynowie to miejsce, w którym dziewczęta w wieku 13-18 lat, wymagające specjalnej opieki i wsparcia, znajdują bezpieczeństwo, edukację i możliwość rozwoju. Naszym celem jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego życia, eliminowanie barier społecznych i rozwijanie ich talentów.

Najnowsze wpisy

W ramach zajęć plastycznych wykonałyśmy gipsowe misie, które przekazałyśmy dla dzieci ze szkoły w Rokitnie. Przedszkolaki będą je malować na

Wczoraj wzięłyśmy udział w XXV Rajdzie Szlakiem Kosynierów. O 9:00 wyruszyłyśmy z miejsca startu- boiska przy Zespole Placówek Oświatowych w

Wczoraj miałyśmy okazję uczestniczyć w Misterium Kościuszkowskim w Słupi – wyjątkowym wydarzeniu przybliżającym historię i czasy Tadeusza Kościuszki. Podczas wyjazdu