Dzień Edukacji

12 października 2016r. w naszym Ośrodku obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. W tym dniu jest okazja złożyć wszystkim nauczycielom i wychowawcom, podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w edukację i wychowanie.

Na uroczystości w naszym Ośrodku zgromadzili się wychowawcy, nauczyciele, pracownicy administracji, nauczyciele emeryci a także zaproszeni goście. Po powitaniu wszystkich zgromadzonych i słowie wstępnym dyrektor Jarosław Wojdyła zaprosił do obejrzenia części artystycznej. Wychowanki zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając, recytując i tańcząc. Były piękne życzenia i sceny pokazujące w żartobliwy sposób dni z życia szkoły.

    Po części artystycznej głos zabrał Pan Dyrektor, który skierował do naszych wychowanek, grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów.     Życzenia i podziękowania za trud w pracy z młodzieżą złożyli również Pan Dariusz Nowak – przedstawiciel Kuratorium Oświaty i Pani Inspektor z Wydziału Edukacji ze Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie Pani Małgorzata Krawiec.

Z okazji Dnia Edukacji życzymy wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Zobacz Galerię zdjęć 


Tagi: zieńEdukacji DzieńEdukacji

Copyright © 2015 University. Created by m.grzyb.pl | Design by W3layouts